Dekoria.pl: Pierwszy etap akcji „Pinio Dzieciom” już za nami!

Akcja społeczna „Pinio Dzieciom “ nabiera tempa. 20 marca odbył się finał pierwszej odsłony projektu urządzania pokojów chorym dzieciom. Uroczystość uświetniła swoją obecnością dziennikarka Beata Sadowska, która została ambasadorką akcji.

W pierwszej odsłonie akcji pomoc została skierowana do Jakuba Domańskiego, podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, któremu kompleksowo urządzono i wyremontowano pokój. Finał pierwszej odsłony akcji odbył się 20 marca, kiedy to Jakub zobaczył swój pokój, który dzięki sponsorom przeszedł całkowitą metamorfozę. Dodatkową niespodzianką dla chłopca była wizyta znanej i lubianej dziennikarki – Beaty Sadowskiej, która zgodziła się zostać ambasadorem akcji. Z okazji finału akcji dziennikarka odwiedziła również małych pacjentów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Łukowie (woj. lubelskie).

Dekoria.pl – jeden z głównych producentów tekstyliów domowych w Polsce – uszyła zasłony, firanki, a także poduszki, które zostały wykorzystane w przygotowanej aranżacji pokoju Jakuba.

Pomysł na aranżację przyszedł od firmy Dziuki.pl, która na podstawie wybranych przez rodziców mebli Pinio, przygotowała projekt marynistycznego pokoju. W pokoju znajdą się wszystkie meble potrzebne Kubie i jego rodzicom, w tym: wygodne łóżko, szafy, komody, regały itp.

Udostępnij wpis...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>